Čís. položky 191-024627/0015

2 Stil-Wandspiegel

facettierte geschliffene Tafeln, bronzefarbige beschnitzte Holzrahmen, Höhen 80/47 cm, 2. Hälfte 20. Jhdt., Altersspuren, geringfügig abgeblättert Abholungsort 8051

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

27.05.2024 - 15:29

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

2 Stil-Wandspiegel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Šperky, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.05.2024 - 15:29
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online