G. Faber, um 1870
Gartenansicht, signiert, datiert und undeutlich bezeichnet G. Faber Roma 1873 Villa Wolk..., Aquarell auf Papier, 29,5 x 42 cm, verglast, gerahmt, (BH)
Expert: Mag. Barbara Hagerty
Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736
barbara.hagerty@dorotheum.at
07.12.2016 - 14:42
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
G. Faber, um 1870
Expert: Mag. Barbara Hagerty
Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736
barbara.hagerty@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.12.2016 - 14:42 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 01.12. - 07.12.2016 |