Hans Escher *
(Wien 1918-1993) Ohne Titel, signiert: H. Escher, datiert: 12. 1960, Tusche, Feder auf Papier, ca. 24 x 32,2 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
28.05.2024 - 15:51
- Vyvolávací cena:
Hans Escher *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 28.05.2024 - 15:51 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-