Čís. položky 091-122053/0000

Künstler 2. Hälfte 20. Jahrhundert

"Maria Wörth/Stift Melk an der Donau" der Künstler Luigi Kasimir u. Karl Tucek, 2 Farbradierungen, Stockgrößen 19 x 25 cm/ 25 x 23,5 cm, verglast, gerahmt, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

10.06.2024 - 15:09

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Šperky, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 10.06.2024 - 15:09
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online