Čís. položky 138-083891/0003

Ludwig Karl Strauch *

(Wien 1875-1959 Klosterneuburg) Am Strand von Carolles in der Normandie, signiert, betitelt und datiert L. K. Strauch Carolles 1926, Aquarell, Gouache auf Papier, 28,5 x 39 cm, Passep., gerahmt, (BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

28.05.2024 - 10:17

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:

Ludwig Karl Strauch *

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Tisky, kresby a akvarely do roku 1900
Typ aukce: Online aukce
Datum: 28.05.2024 - 10:17
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online