Künstler um 1900
BAuerntanz, unleserlich signiert, Öl auf Leinwand, 53 x 42 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt,
03.06.2024 - 10:25
- Vyvolávací cena:
EUR 170,-
Künstler um 1900
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 03.06.2024 - 10:25 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |