Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-073894/0001

Barometer von Heinrich Kapeller

Wien ca. 1850, Mahagonifurnier, versilberte Skala in Zentimeter, signiert "Heinr. / Kapeller in Wien", Glassäule; nicht funktionsfähig. Höhe ca. 94 cm. (WU). A mid 19th century Barometersigned "Heinr. / Kapeller in Wien.", mahogany veneered wood, silvered brass scales. Height c. 94 cm. (WU).

Expert: Simon Weber-Unger Simon Weber-Unger
+43-1-515 60-269

simon.weber@dorotheum.at

14.06.2017 - 15:06

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

+43-1-515 60-269

simon.weber@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 14.06.2017 - 15:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online