Čís. položky 104

Philippus II. Arabs 247-249

Philippus II. Arabs 247-249 - Mince, medaile a papírové peníze

AR Antoninian, Rom 248. Av: IMP PHILIPPVS AVG, Büste r. mit Strahlenkrone und Paludamentum über Kürass. Rv: SAECVLARES AVGG// III, Ziege I. Prägung zur 1000 Jahrfeier der Stadt Rom. RIC S.97, 224. =4,29 g 1h, in den Feldern Stempelglanz= II+ Provenienz "Portritsammler" vor 2005 ex Gorny & Mosch 112/4382.

17.05.2017 - 15:00

Vyvolávací cena:

Philippus II. Arabs 247-249

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Mince, medaile a papírové peníze
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 17.05.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.05. - 17.05.2017