Čís. položky 207

Konrad Petrides

Konrad Petrides - Umění, starožitnosti, šperky

Wien 1864-1943 "Bühnenbildentwurf für die Oper Undine", Aquarell und Deckweiß, ca. 38 x 49 cm, signiert, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

01.12.2016 - 15:00

Vyvolávací cena:

Konrad Petrides

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 01.12.2016 - 15:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 17.11. - 30.11.2016