Čís. položky 138-043182/0001

Michael Lueger

Michael Lueger - Obrazy

(München 1804-1883) Alpenvorland - Schlehdorf/Murnauer Moor, signiert, datiert M. Lueger 1859, Öl auf Leinwand, 55,5 x 97 cm, gerahmt, (Rahmen beschädigt), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

21.11.2016 - 14:14

Vyvolávací cena:

Michael Lueger

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 21.11.2016 - 14:14
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online