Anderle Jiří (Pavlíkov u Rakovníka 1936)
Gravitace (Perspektiva č. 9), číslováno a signováno dole uprostřed tužkou 56/70 Anderle, nedatováno (1972-1973), suchá jehla a mezzotinta/papír, 44,5 x 54 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |