Hans Franta *
(Linz 1893-1982) Betitelt "Lüneburger Heide", rechts unten am Passepartout signiert Hans Franta, Pastell auf Papier, ca. 40 x 28 cm, Wechselrahmen
Expert: Christian Wiesinger
16.11.2016 - 14:45
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Hans Franta *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.11.2016 - 14:45 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 10.11. - 16.11.2016 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 1.600,- -
Vyvolávací cena: