Čís. položky 195-035885/0002

Heinrich Gogarten

Heinrich Gogarten - Klenoty, umění a starožitnosti

(Linz/Rhein 1850-1911 München) Winterlandschaft mit Personen und Windmühle, Öl auf Holz, ca. 20,5 x 26,5 cm, Krakeleestellen, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

04.01.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:

Heinrich Gogarten

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 04.01.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 28.12. - 04.01.2018