Čís. položky 193-015551/0055

Karl Korab *

Karl Korab * - Umění, starožitnosti, šperky

(Falkenstein 1937 geb.) "Ohne Titel", signiert K. Korab, datiert 72, Farblithografie, die Nr.75/ 100, 70 x 49 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

02.11.2016 - 14:59

Vyvolávací cena:

Karl Korab *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 02.11.2016 - 14:59
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 26.10. - 02.11.2016