Čís. položky 195-034552/0009

Unbekannt, wohl Deutsch 18. Jahrhundert

Unbekannt, wohl Deutsch 18. Jahrhundert - Umění, starožitnosti, šperky

Edelmann in einer Waldlichtung, Gouache auf Papier, ca. 12,5 x 7,5 cm, Ovalpassepartout (fleckig), verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

29.09.2016 - 16:09

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 29.09.2016 - 16:09
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.09. - 29.09.2016