Teissig Karel (Unhošť 1925 - 2000 Praha)
Dívčí akt, signováno a datováno nahoře uprostřed tužkou Karel Teissig 59, tuš/papír, 52,5 x 75 cm, sklo, rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |