Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-059350/0005

Hubert Sattler

Hubert Sattler - Letní aukce

(Wien 1817-1904) Königssee(?), signiert mit dem PSeudonym G. Stähly Rychen, Öl auf Holz, 14 x 19 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

24.08.2016 - 15:38

Vyvolávací cena:

Hubert Sattler

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 24.08.2016 - 15:38
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.08. - 24.08.2016