Čís. položky 210-416198/0001

Künstler 19. Jh.

Künstler 19. Jh. - Umění a starožitnosti

Christus am Kreuz, Öl auf Leinen 65 x 53 cm. restauriert Rahmen bestoßen

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 17:08

Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 17:08
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016