Roškotová Anna (Vlašim 1883 - 1967 Praha)
Autoportrét, signováno vpravo dole A. Roškotová, olej/plátno, 31,5 x 36 cm, lehce poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |
Položky z jiných aukcí
- Brillant-Damenring
- Historismus Prunklöffel, B. Neresheimer & Söhne, Hanau, Ende 19. Jahrhundert
- Altschliffdiamant Ohrgehänge aus altem Europäischen Adelsbesitz zus. ca. 6,30 ct
- Traude Pirker "Mighty"