Čís. položky 36

Anton Romako

Anton Romako - Umění, starožitnosti, šperky

Atzgersdorf 1832-1889 "Tegethoff in der Seeschlacht bei Lissa", Lithographie, Blattgröße ca. 54 x 40 cm, nicht eigenhändige Bleistiftbezeichnung (Romako), verglast, gerahmt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

05.11.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Anton Romako

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 05.11.2015 - 15:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 22.10. - 04.11.2015