Čís. položky 37

Traude (Waltraud) Dressler*

Traude (Waltraud) Dressler* - Umění, starožitnosti, šperky

1922-2003 (Mitglied im Wachauer Künstlerbund, Gattin von Franz Vinzenz Dressler) "Dürnstein", Aquarell, ca. 29x 21 cm, signiert, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

05.11.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 90,-
Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Traude (Waltraud) Dressler*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 05.11.2015 - 15:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 22.10. - 04.11.2015