Grus Jaroslav (Pardubice 1891 - 1983 Praha)
Za vsí, signováno vpravo dole J. Grus, olej/plátno, 80 x 120 cm (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 34.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |