Raida Fritz (Krnov 1888)
Útěk do Egypta, signováno vpravo dole Fritz Raida, olej/plátno, 75 x 86 cm, lehce poškozený rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Raida Fritz (Krnov 1888)
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |