Goltz Alexander (1857 - 1944)
Motiv z Wachau, signováno a datováno vlevo dole A. D. Goltz 29, olej/plátno, 46 x 53,5 cm, poškozený rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 20.000,-
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Goltz Alexander (1857 - 1944)
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |