Höger Rudolf Alfred (1877 - 1930)
Na pastvě, signováno vlevo dole R. A. Höger (signatura částečně poškozena), olej/překližka, 62,5 x 71,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |