Čís. položky 7907

Lithografie, coloriert

Lithografie, coloriert - Letní aukce

Höfische Szene, 30,4 x 36 cm, gerahmt (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo

oldmasters@dorotheum.com

12.08.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Lithografie, coloriert

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 12.08.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 07.08. - 12.08.2015