Alfred Kubin *
(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt/OÖ) "Auf der Flucht", im Stein signiert A Kubin, Lithografie, Raabe Nr. 126, um 1920, Blattgröße ca. 24 x 33 cm, Wechselrahmen
Expert: Christian Wiesinger
12.08.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Alfred Kubin *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 12.08.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 05.08. - 12.08.2015 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 20.000,- do EUR 30.000,- -
Odhadní cena:
EUR 15.000,- do EUR 25.000,- -
Vyvolávací cena: