Čís. položky 265

Peter Krawagna *

Peter Krawagna * - Umění, starožitnosti, šperky

(Klagenfurt 1937 geb.) "Ohne Titel", signiert Krawagna, datiert 74, Mischtechnik auf Papier, auf Papier fixiert, 62 x 47,5 cm, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

15.07.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Peter Krawagna *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 15.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 08.07. - 15.07.2015