Čís. položky 9999

Normanno Locci *

(Florenz 1944 geb.) Betitelt "Nudo", rechts unten signiert Locci, Collage auf Pressspanplatte, ca. 50 x 50 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

04.02.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Normanno Locci *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 04.02.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.01. - 04.02.2015