Čís. položky 9999 #

Maler Anfang 20. Jh.

Maler Anfang 20. Jh. - Umění, starožitnosti, šperky

"Alte Mühle", Öl auf Leinwand, kaschiert auf Karton, ca. 49 x 60 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

04.02.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Maler Anfang 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 04.02.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.01. - 04.02.2015