Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7203

Neogotisches Architekturteil,

Neogotisches Architekturteil, - Starožitnosti, Obrazy

2. Hälfte 19. Jh., Kalkstein, durchbrochen gearbeitet und profiliert sowie goldstaffiert, seitliche Säulenlisenen, 74 x 84 cm, Altersspuren. (PZ)

Expert: Ulrich Prinz Ulrich Prinz
+43-1-515 60-291

ulrich.prinz@dorotheum.at

13.01.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Neogotisches Architekturteil,

+43-1-515 60-291

ulrich.prinz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 13.01.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.01. - 13.01.2015