Čís. položky 26

Altschliffdiamantring ca. 0,30 ct

Altschliffdiamantring ca. 0,30 ct - Klenoty

Rosegold 585, österr. Amtspunze 1872-1922, 5,9 g, RW 61 øx

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

09.01.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Aukce: Klenoty
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 09.01.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.12. - 08.01.2015