Čís. položky 76

Siegfried Norbert Amersdorf

(geb. 1920 Innsbruck, tätig in Tirol) Landschaft, undeutlich signiert, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 22 x 28 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

27.10.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Siegfried Norbert Amersdorf

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 27.10.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 13.10. - 27.10.2014