Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7012

Sessel im BM-Stil,

Sessel im BM-Stil, - Umění a starožitnosti

geschweiftes Hartholzgestell teilweise nußfurniert, mattiert, tapezierter Sitz, Gebrauchsspuren, Oberflächenschäden

Expert: Günther Minichreiter Günther Minichreiter

23.07.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Sessel im BM-Stil,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 23.07.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 12.07. - 23.07.2014