Alois Arnegger *
(Wien 1879-1963) Tiefer Winter, signiert A. Arnegger, Öl auf Leinwand, 61 x 92 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
15.04.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Alois Arnegger *
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Starožitnosti, Obrazy |
Datum: | 15.04.2014 - 15:00 |
Prohlídka: | 10.04. - 15.04.2014 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena: