Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 160

Herbert Soltys *

Herbert Soltys * - Graz - Um?ní a starožitnosti, Klenoty

(geb. 1956 Graz, Studium an der Kunstgewerbeschule für dekorative Malerei) "Brautschau", signiert, datiert Soltys 81, Mischtechnik auf Papier, Blattgröße 87,5 x 61 cm, verglast, gerahmt, Blattränder fleckig, eingerissen

Expert: Friedrich Reinbacher

05.12.2013 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Herbert Soltys *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Graz - Um?ní a starožitnosti, Klenoty
Datum: 05.12.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 18.11. - 03.12.2013