Čís. položky 7905

Paul Knauer Hase

(remen 1874-1938 München) Kornmandeln, signiert Knauer Hase, rückseitig Dorflandschaft, Öl auf Karton,50 x 70 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

29.01.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Paul Knauer Hase

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 29.01.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.01. - 29.01.2013