Čís. položky 15

Johann Wieltschnig

(Wernberg 1949 geb.) "Ohne Titel", signiert Wieltschnig, dat 1998, Mischtechnik auf Papier, 57 x 77 cm, Passepartout, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

07.11.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:

Johann Wieltschnig

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 07.11.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 31.10. - 07.11.2012