Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-015846/0006

Anton Lehmden *

(Nitra/Slowakei 1929 geb.) "Das Landhaus in Klagenfurt", Radierung, signiert Lehmden, die Nr.135/150, Blattgröße 75 x 53,5 cm, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

04.10.2017 - 16:19

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Anton Lehmden *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 04.10.2017 - 16:19
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 27.09. - 04.10.2017