Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 98

Maler um 1900

Maler um 1900 - Herbstauktion in Linz

"Badende", Öl/Platte, ca. 31 x 26 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

18.11.2010 - 16:00

Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 900,-
Vyvolávací cena:

Maler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Herbstauktion in Linz
Datum: 18.11.2010 - 16:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 04.11. - 18.11.2010