Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.) Dorflandschaft, signiert und datiert: Korab (19)92, nummeriert: E. A., Radierung, Blattgröße ca. 36 x 27 cm, Wechselrahmen
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
10.04.2018 - 16:08
- Vyvolávací cena:
EUR 110,-
Karl Korab *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 10.04.2018 - 16:08 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Předaukční výstava: online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.400,- do EUR 4.500,- -
Odhadní cena:
EUR 2.600,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,-