Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-064927/0001

Liesl Kinzel *

(Wien 1886 - 1961 Spitz/Donau) Narzissenstillleben, signiert Liesl Kinzel, Öl auf Karton, 70 x 46 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

12.06.2018 - 11:39

Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Liesl Kinzel *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 12.06.2018 - 11:39
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online