Čís. položky 7007 V

Künstler Ende 20. Jh. ohne Titel,Öl auf Papier,

20 x 25 cm. in Passep. gerahmt verglast

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

08.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 08.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 28.07. - 08.08.2012