Čís. položky 195-035571/0003

Rembrandt Nachfolge, 19. Jahrhundert

Rembrandt Nachfolge, 19. Jahrhundert - Klenoty, umění a starožitnosti

Der Gelehrte, Öl auf Holz, ca. 40,5 x 29,5 cm, senkrechte Risse, Holzrahmen, beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

07.09.2017 - 15:31

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 07.09.2017 - 15:31
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 01.09. - 07.09.2017