Rabinowitch
(20. Jhdt.) "Figur", signiert B Rabinowitch, datiert 78, Mischtechnik auf Papier, Ausschnitt 46 x 22 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.11.2018 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Rabinowitch
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.11.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |