Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035001/0012

Franz Kulstrunk

(Radstadt 1861-1944 Salzburg) Almhütte mit Gebirgskulisse, signiert unten links: F. Kulstrunk, Öl auf Leinwand, ca. 46,5 x 67 cm, unterer Bildrand mit Farbfehlstellen, gerahmt Ruf 400

Expert: Richard Krautgartner

17.08.2017 - 15:23

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Franz Kulstrunk

Expert: Richard Krautgartner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 17.08.2017 - 15:23
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 11.08. - 17.08.2017