Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-065541/0005

Gottfried Kumpf *

(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) "Damengambit", 1985, Lithographie in Farbe auf Velin, signiert Kumpf, im Stein betitelt, Darstellungsmaße 16,8 x 18,8 cm, Blattmaße 28 x 37,8 cm, schwach gebräunt, Glasbildträger, (RAC)

Expert: Raphael Achterberg, MA Raphael Achterberg, MA

raphael.achterberg@dorotheum.at

19.02.2019 - 10:27

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Gottfried Kumpf *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 19.02.2019 - 10:27
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online