Marc Chagall *
(Witebsk 1887-1985 Saint Paul de Vence) Ohne Titel, Lithografie in Farbe nach Chagall, Bildausschnitt 31,5 x 24 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen bestoßen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
22.07.2019 - 14:36
- Dosažená cena: **
EUR 170,-
- Vyvolávací cena:
EUR 170,-
Marc Chagall *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 22.07.2019 - 14:36 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 16.000,- do EUR 20.000,-