Čís. položky 387-026443/0002

Altschliffbrillant/Diamant Brosche zus. ca. 0,80 ct

Altschliffbrillant/Diamant Brosche zus. ca. 0,80 ct - Umění, starožitnosti, šperky

Weißgold 585, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,70 ct, Altschliffdiamanten und Diamantrauten zus. ca. 0,10 ct, eine Kulturperle, 4,8 g ein Stein fehlt øG5

05.08.2019 - 14:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 05.08.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online