Karl Mostböck *
(Grein a. d. Donau 1921-2013 Steyr)
Frontales Herrenportrait, signiert: K. Mostböck, datiert: (19)93, Aquarell und rote Tusche auf Papier, ca. 20,5 x 17,5 cm (SLS) Ruf 340
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
12.11.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 461,-
EUR 450,- do EUR 600,-
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Karl Mostböck *
Aukce: | Aukce podzim |
Datum: | 12.11.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 30.10. - 12.11.2019 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.800,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,- -
Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 1.000,-